PIEGĀDE

Aptuvenais piegādes laiks pēc pasūtījuma izsūtīšanas:

  1. Latvijā 3 - 7 darba dienas atkarībā no piegādes vietas.
  2. Piegādes laiks Baltijas valstu robežās 3 - 7 darba dienas.

Piegādes maksa:

  • Latvijas robežās - 3.00€
  •  ES robežās  - 5.00€

Piegādi veic Omniva pasts. Paka tiek izsūtīta kā sīkpaka un, sasniedzot galamēķi, jūs ar sms saņemiet aicinājumu un Omniva pakomāta durvju kodu, ar kuru sev ērtā laikā varat doties uz tuvāko, jeb pasūtijumā norādīto, pakomātu, izņemt sūtijumu.

Preci iespējams atgriezt 7 dienu laikā, sūtot to atpakaļ adresātam, izmantojot Omniva pakomātu.

KONTAKTI

Visa veida jautājumiem sazināties pa epastu [email protected] vai pa telefonu +371 26232851

REKVIZĪTI:

SIA “mercesplash”
JURIDISKĀ ADRESE: Jāņa Ziemeļnieka 6, Valmiera, LV-4201, Latvija
reg. nr. LV44103143486, tālr. +37129994542
Norēķinu konts (EUR) nr. LV29HABA0551048007608
A/S “SWEDBANK”, SWIFT: HABALV22

SAISTĪBAS

Ieprikšanās kārtību I-Veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. 

MAKSĀJUMS AR MAKSĀJUMU KARTĒM

Pēc pasūtījuma noformēšanas par pasūtījumu var samaksāt ar kredītkartēm (Mastercard, Visa) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā.
Samaksas veikšanai, lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus TIEŠI TĀPAT KĀ TAS IR RAKSTĪTS UZ KARTES un, lai turpinātu, nospiediet "TĀLĀK".
Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari kartes otrajā pusē, kuri atrodas aiz kartes numura). 
Pēc apmaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā sūtijums tiek izsūtīts ar Latvijas Pasta vai velokurjera starpniecību.


0

Pirkumu grozs